Duru Eczanesi logo
Duru Eczanesi logo

Duru Eczanesi

  • Konya - Meram - Selçuklu
  • 903325021493
  • ŞEKER MAHALLESİ ŞEFİK CAN CADDESİ NO:49B SELÇUKLU(AHMET KELEŞOĞLU KÜLTÜR MERKEZİ KARŞISI)
  • 15
(0)
Duru Eczanesi Konya ili Meram Selçuklu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Duru Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Duru Eczanesi Konya ili Meram Selçuklu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Duru Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Duru Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Duru Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Duru Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Duru Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Konya Meram Selçuklu Nöbetçi Duru Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Duru Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Duru Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Duru Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Duru Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Duru Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Duru Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Duru Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Duru Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Konya İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Konya ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Limon Eczanesi

Limon Eczanesi Konya ili Selçuklu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Limon Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Deniz Eczanesi

Deniz Eczanesi Konya ili Cihanbeyli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Deniz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yeni Gül Eczanesi

Yeni Gül Eczanesi Konya ili Seydişehir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeni Gül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Elif Eczanesi

Elif Eczanesi Konya ili Beyşehir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Elif Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.