Taşkın Eczanesi logo
Taşkın Eczanesi logo

Taşkın Eczanesi

(0)
Taşkın Eczanesi Konya ili Yunak ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Taşkın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Taşkın Eczanesi Konya ili Yunak İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Taşkın Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Taşkın Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Taşkın Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Taşkın Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Taşkın Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

20 Ekim 2021 Çarşamba Konya Yunak Nöbetçi Taşkın Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Taşkın Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Taşkın Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Taşkın Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Taşkın Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Taşkın Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Taşkın Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Taşkın Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Taşkın Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Konya İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Konya ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Nimet Eczanesi

Nimet Eczanesi Konya ili Karatay ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nimet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Limon Eczanesi

Limon Eczanesi Konya ili Selçuklu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Limon Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yeni Gül Eczanesi

Yeni Gül Eczanesi Konya ili Seydişehir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeni Gül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Atmaca Eczanesi

Atmaca Eczanesi Konya ili Kulu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Atmaca Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.