Inci Eczanesi logo
Inci Eczanesi logo

Inci Eczanesi

  • Konya - Meram - Karatay
  • 903323551808
  • AKABE MAHALLESİ MİLLİLER CADDESİ NO:7H KARATAY(YENİ ADLİYE CİVARI, YENİ ŞEHİR HASTANESİ YAKINI, CEZAEVİ BÖLGESİ, KARATAY ÜNİVERSİTESİ CİVARI)
  • 32
(0)
Inci Eczanesi Konya ili Meram Karatay ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Inci Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Inci Eczanesi Konya ili Meram Karatay İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Inci Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Inci Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Inci Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Inci Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Inci Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Konya Meram Karatay Nöbetçi Inci Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Inci Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Inci Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Inci Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Inci Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Inci Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Inci Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Inci Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Inci Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Konya İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Konya ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Limon Eczanesi

Limon Eczanesi Konya ili Selçuklu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Limon Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Vitamin Eczanesi

Vitamin Eczanesi Konya ili Karapınar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Vitamin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Şakiroğlu Eczanesi

Şakiroğlu Eczanesi Konya ili Bozkır ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şakiroğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yeşil Çeltik Eczanesi

Yeşil Çeltik Eczanesi Konya ili Çeltik ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeşil Çeltik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.