Nişantaşı Eczanesi logo
Nişantaşı Eczanesi logo

Nişantaşı Eczanesi

  • Konya - Selçuklu
  • 903323216111
  • NİŞANTAŞI MAHALLESİ ŞEHİT ÖMER TAŞER SOKAK NO:15B 15A SELÇUKLU(HAZIM ULUŞAHİN İŞ MERKEZİ ARKASI DEMİRYOLU CD. ÜZERİ)
  • 18
(0)
Nişantaşı Eczanesi Konya ili Selçuklu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nişantaşı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Nişantaşı Eczanesi Konya ili Selçuklu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Nişantaşı Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Nişantaşı Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Nişantaşı Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Nişantaşı Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Nişantaşı Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Konya Selçuklu Nöbetçi Nişantaşı Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Nişantaşı Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Nişantaşı Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Nişantaşı Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Nişantaşı Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Nişantaşı Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Nişantaşı Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Nişantaşı Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Nişantaşı Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Konya İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Konya ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Özlem Eczanesi

Özlem Eczanesi Konya ili Ilgın ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özlem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Limon Eczanesi

Limon Eczanesi Konya ili Selçuklu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Limon Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ilknur Eczanesi

Ilknur Eczanesi Konya ili Meram Selçuklu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ilknur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yeni Eczanesi

Yeni Eczanesi Konya ili Çumra ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yeni Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.