Son Güncelleme: 17 sa önce
Serra Eczanesi logo

Serra Eczanesi


0
  • Konya - Meram
  • 03323231824
  • Ateşbaz-ı Veli Mahallesi, Meram Yeni Yol Caddesi, Yedekırmak Sokak No:44/B Meram / Konya
  • 615
  • Yorum Yap
(0)

Meram ilçesi (Konya) Serra Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Serra Eczanesi Konya ili Meram İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Serra Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Serra Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Serra Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Serra Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Serra Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Haziran 2024 Pazartesi Konya Meram Nöbetçi Serra Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Serra Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Serra Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Serra Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Serra Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Serra Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Serra Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Serra Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Serra Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Konya İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Konya ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Merve Çerşil Eczanesi

Selçuklu ilçesi (Konya) Merve Çerşil Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ihlamur Eczanesi

Ereğli ilçesi (Konya) Ihlamur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Zeynep Yılmaz Eczanesi

Selçuklu ilçesi (Konya) Zeynep Yılmaz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özkara Eczanesi

Ilgın ilçesi (Konya) Özkara Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.