Konya Karatay Dayıoğlugil Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 sa önce
Dayıoğlugil Eczanesi logo
Dayıoğlugil Eczanesi logo

Dayıoğlugil Eczanesi

0
  • Konya - Karatay
  • 903323424499
  • FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ BÜYÜK BUĞDAY PAZARI 10516 SOKAK NO:109 KARATAY(KONYA TİCARET BORSASI YANI)
  • 117
  • Yorum Yap
(0)

Konya Karatay Dayıoğlugil Eczanesi. Nöbetçi Dayıoğlugil Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Dayıoğlugil Eczanesi Konya ili Karatay İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Dayıoğlugil Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Dayıoğlugil Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Dayıoğlugil Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dayıoğlugil Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Dayıoğlugil Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Konya Karatay Nöbetçi Dayıoğlugil Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Dayıoğlugil Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Dayıoğlugil Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Dayıoğlugil Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Dayıoğlugil Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dayıoğlugil Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Dayıoğlugil Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Dayıoğlugil Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Dayıoğlugil Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Konya İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Konya ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yeni Karaağa Eczanesi

Konya Meram Selçuklu Yeni Karaağa Eczanesi. Nöbetçi Yeni Karaağa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Turan Eczanesi

Konya Ereğli Turan Eczanesi. Nöbetçi Turan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ulukan Eczanesi

Konya Karatay Ulukan Eczanesi. Nöbetçi Ulukan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sena Yılmaz Eczanesi

Konya Selçuklu Sena Yılmaz Eczanesi. Nöbetçi Sena Yılmaz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.