Konya Kadinhani Ganioğlu Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 4 gün önce
Ganioğlu Eczanesi logo
Ganioğlu Eczanesi logo

Ganioğlu Eczanesi

0
(0)

Konya Kadınhanı Ganioğlu Eczanesi. Nöbetçi Ganioğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ganioğlu Eczanesi Konya ili Kadınhanı İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ganioğlu Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ganioğlu Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ganioğlu Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ganioğlu Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ganioğlu Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Konya Kadınhanı Nöbetçi Ganioğlu Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ganioğlu Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ganioğlu Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ganioğlu Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ganioğlu Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ganioğlu Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ganioğlu Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ganioğlu Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ganioğlu Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Konya İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Konya ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ferah Eczanesi

Konya Selçuklu Ferah Eczanesi. Nöbetçi Ferah Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Murat Eczanesi

Konya Cihanbeyli Murat Eczanesi. Nöbetçi Murat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Derya Eczanesi

Konya Kadınhanı Derya Eczanesi. Nöbetçi Derya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Aydınlı Eczanesi

Konya Sarayönü Aydınlı Eczanesi. Nöbetçi Aydınlı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.