Karakaş Eczanesi logo
Karakaş Eczanesi logo

Karakaş Eczanesi

  • Konya - Bozkir
  • 903324263036
  • DEMİRASAF MAHALLESİ DEMİRASAF CADDESİ NO:7B BOZKIR
  • 29
(0)
Karakaş Eczanesi Konya ili Bozkır ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Karakaş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Karakaş Eczanesi Konya ili Bozkır İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Karakaş Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Karakaş Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Karakaş Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Karakaş Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Karakaş Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

18 Ekim 2021 Pazartesi Konya Bozkır Nöbetçi Karakaş Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Karakaş Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Karakaş Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Karakaş Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Karakaş Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Karakaş Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Karakaş Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Karakaş Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Karakaş Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Konya İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Konya ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Atmaca Eczanesi

Atmaca Eczanesi Konya ili Kulu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Atmaca Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Istasyon Eczanesi

Istasyon Eczanesi Konya ili Ereğli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Istasyon Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çobanoğlu Eczanesi

Çobanoğlu Eczanesi Konya ili Cihanbeyli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çobanoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Konya Eczanesi

Konya Eczanesi Konya ili Meram Selçuklu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Konya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.