Ecrin Eczanesi logo
Ecrin Eczanesi logo

Ecrin Eczanesi

  • Konya - Meram - Selçuklu
  • 903323272729
  • HARMANCIK MAHALLESİ HATIP CADDESİ NO:181A MERAM(HARMANCIK 19 NOLU SAĞLIK OCAĞI KARŞISI-HARMANCIK PAZARI KARŞISI)
  • 24
(0)
Ecrin Eczanesi Konya ili Meram Selçuklu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ecrin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ecrin Eczanesi Konya ili Meram Selçuklu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ecrin Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ecrin Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ecrin Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ecrin Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ecrin Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Konya Meram Selçuklu Nöbetçi Ecrin Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ecrin Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ecrin Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ecrin Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ecrin Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ecrin Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ecrin Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ecrin Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ecrin Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Konya İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Konya ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Vitamin Eczanesi

Vitamin Eczanesi Konya ili Karapınar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Vitamin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Elif Eczanesi

Elif Eczanesi Konya ili Beyşehir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Elif Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sağlık Eczanesi

Sağlık Eczanesi Konya ili Akşehir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gökpınar Eczanesi

Gökpınar Eczanesi Konya ili Yunak ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gökpınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.